Kredytea.pl - porównywarka ofert finansowych. Po co powstał ten serwis?

Otóż pewnego dnia sami staneliśmy przed problemem skąd wziąć pieniądze. Ilość reklam, zarówno w telewizji, czy też w Google i na serwisach finansowych jest ogromna. Reklama jednak nie podaje nam wszystkich informacji. Sami musieliśmy sprawdzać warunki każdej instytucji finansowej oferującej kredyt / pożyczkę.

I tu pomysł - stworzymy porównywarkę. I jest! Działa. Ma Wam pomóc w wyborze najbardziej korzystnej oferty. Może nie ma tu wszystkich, ale jest wiele dostępnych na rynku ofert finansowania i kredytów.

Porównujemy oferty:

Zastanawiasz się gdzie ulokować swoje oszczędności. Nic prostszego - sprawdż oferty lokat bankowych na kredytea.pl.

A wszystko w bardzo prosty sposób. Wybierasz kwotę, która Cię interesuje i okres spłat (oszczędzania w przypadku lokat). I już! Wyświetlamy wszystkie znane nam oferty z ich warunkami. Wszystko w jednym  miejscu, sprawdzasz, wybierasz i jest łatwiej.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Powstał po to, żeby uławiać. 

Uruchomiliśmy również serwis gdzie znajdą Państwo wyłącznie oferty pożyczek (chwilówek oraz pożyczek ratalnych). Jeśli nic interesującego nie trafi się na kredytea.pl, zapraszamy na stronę gdziepozyczyc.pl. 

Oraz nasz najnowszy produkt - marketfinansow.pl - serwis / porównywarka ofert finansowych. Znajdą tam Pańswto oferty bankowe dla osób prywatnych, jak i  oferty firmowe. Oferty kredytów samochodowych, mieszkaniowych czy konsolidacyjnychLokaty i inwestycje oraz karty kredytowe i ubezpeiczenia.